• Oferujemy Państwu profesjonalne stworzenie fan-page na Facebooku oraz jego prowadzenie. Naszym zadaniem będzie opracowanie strategii promocji Państwa produktów, usług i marki. Prowadzenie fan-page to ważny element kampanii marketingowej, dlatego też powinien być bogaty w ciekawe i merytoryczne treści.
 • W poszukiwaniu informacji na temat firm najczęstszą praktyką jest wyszukiwanie jej danych w internecie, który stanowi ogromne źródło na temat prosperujących w Polsce organizacji. Z tego powodu coraz więcej polskich przedsiębiorstw decyduje się na umieszczenie swojej wizytówki w Google Google „Moja Firma” jest usługą, która zdecydowanie może zwiększyć potencjał firmy w wynikach wyszukiwania. Największe korzyści z tej usługi mogą osiągnąć małe i średnie firmy poprzez zwiększenie widoczności na zapytania lokalne oraz związane z samą marką. Co więcej, Google Moja Firma w niektórych przypadkach (w szczególności dla małych firm) stanowi najważniejszy element promocji biznesu w wyszukiwarce Google.
 • Dodamy ogłoszenia w sekcji premiowane do pięciu najpopularniejszy serwisów ogłoszeniowych (olx.pl, gumtree.pl, gratka.pl, lento.pl, ogłoszenia.wp.pl).Dodanie ogłoszeń premiowanych zwiększa konwersję nawet kilkunastokrotnie. Twoja ogłoszenia pojawią się na górze listy wyszukiwania
  CENA ZAWIERA OPŁATY ZA PROMOWANIE OGŁOSZENIA
 • W Internecie możemy znaleźć statystyki wg których co drugi polski internauta korzysta z portali ogłoszeniowych. Głównie są to osoby w wieku powyżej 18 lat. Ponad połowa pytanych internautów wskazuje, że korzysta z tego typu stron w poszukiwaniu pracy. Drugim najczęściej wymienianym powodem jest szukanie dobrych okazji zakupowych.
 • Remarketing to kierowanie reklam do osób, które wcześniej odwiedziły Twoją stronę www. Dzięki remarketingowi możesz podtrzymywać zainteresowanie produktem by nawiązać stałą relacje z klientem lub tylko odświeżyć kontakt. Czemu powinniśmy zawsze korzystać z remarketingu? Dlatego, że ponad 90% odwiedzających naszą stronę pierwszy raz, opuści nie dokonując konwersji. 70% z nich porzuci koszyk zakupowy z różnych powodów i coraz mniej jest takich branż, gdzie jednak wizyta = konwersja, jeśli nie mówimy o konwersjach dotyczący sprzedaży produktów i usług. Coraz częściej widać, że konwersji dokonują użytkownicy powracający do witryny, po dłuższym czasie porównywania ofert lub po prostu analizująca rynek i swoje potrzeby
 • Remarketing umożliwia wyświetlanie reklam osobom, które wcześniej odwiedziły Twoją witrynę lub korzystały z Twojej aplikacji mobilnej. Jeśli na przykład użytkownicy opuszczą Twoją witrynę, nie dokonując zakupu, remarketing pomoże Ci nawiązać z nimi ponowny kontakt i wyświetlić im trafne reklamy w czasie, gdy przeglądają strony internetowe, korzystają z aplikacji mobilnych lub wyszukują informacje w Google.
 • Usługą skierowaną do firm potrzebujących solidnej i fachowej opieki nad stroną www. Oferta zawiera aktualizację strony www zarówno od strony wizualnej jak i technicznej. Powierzenie opieki nad stroną WWW zewnętrznej firmie pozwala Twoim pracownikom zajmować się zadaniami, w których są najbardziej kompetentni a sprawy aktualizacji strony WWW pozostawić specjalistom.
 • Marketing szeptany lub marketing plotki, polega na stworzeniu sytuacji, w których klienci będą przekazywać pozytywne informacje o firmie, marce czy produkcie „z ust do ust”. Marketing szeptany to bowiem zespół działań reklamowych wykorzystujących mechanizm plotki i rekomendacji. Jego skuteczność opiera się na tym, że w naturalny sposób o wiele bardziej skłonni jesteśmy wierzyć w jakość towarów i usług zachwalanych przez naszych znajomych niż przez aktorów w spotach reklamowych. Największe możliwości dla marketingu szeptanego daje Internet. Doskonałym środowiskiem do rozprzestrzeniania się treści reklamowych są serwisy społecznościowe, takie jak Facebook, Twitter czy Google+, czy wszelkiego rodzaju forainternetowa.
  Oferujemy Państwu 50 wpisów na wszelkiego rodzaju forach z wielu różnych kont, wpisy w naturalny sposób będą reklamową Państwa marki / produktu
 • Codziennie w portalu oferia.pl pojawią się wiele nowych zleceń. Przez okres 30 dni będziemy dodawać Państwa ogłoszenie do przetargów związanych z Państwa marką ( w tego typu „przetargach” zależy nam przede wszystkim na pozyskaniu kontaktu z klientem dla Państwa – a szczegóły wykonania zlecenia zostawiamy Państwu )
 • Strona www to nie wszystko… W natłoku stron możesz stać się mało widoczny. Powinieneś się więc pokazać. Właśnie od tego są wyszukiwarki. Ale, żeby Twój potencjalny Klient znalazł twój towar czy usługę powinieneś być na szczycie wyszukiwarki.
  Do pokazania się na szycie wyszukiwarek służy pozycjonowanie czyli szereg działań mających na celu poprawę widoczności strony internetowej na listach rezultatów wyszukiwarek internetowych. Działania te dzielą się na związane z elementami wewnątrz witryny – „On-site” oraz na te, które dotyczą struktury linków do niej prowadzących – „Off-site”.